Будівництво каркасних будинків «під ключ» в цифрах

Home / Статті / Будівництво каркасних будинків «під ключ» в цифрах

Навколо каркасного будівництва точаться різні розмови. Воно об’єднує новітні технології, екологічні матеріали і має низку переваг, як наприклад, теплоємність, надійність і оригінальний зовнішній вигляд, відносні простота і оперативність зведення, тривалий експлуатаційний період тощо. У нього є велика кількість шанувальників по всьому світу, і є ті, хто все ще не розглядає цю технологію, як одну з найкращих. І головна причина, чому поки не всі на його боці – це недостатнє володіння необхідною інформацією.

Якщо вас зацікавила така можливість, як будівництво каркасних будинків «під ключ», не буде зайвим дізнатися цікаві й важливі факти, що стосуються цієї теми.

Каркасне будівництво: цифри, які говорять самі за себе

20 % – настільки дешевше вам обійдеться побудувати каркасний будинок, ніж брусовий. Якщо порівнювати з будівлями з каменю, то ця цифра становить 30-50 %.

70 % становить економія витрат на опалення!

3 місяці – час, якого цілком достатньо для спорудження навіть найскладнішого проекту зусиллями бригади досвідчених працівників. Для проектів простіших іноді вистачає й 2-3 тижнів.

-70-+50 °С – при таких температурних показниках зовнішнього середовища в каркасному будинку зберігається оптимальний температурний режим. Тому вони однаково добре походять і для Африки, і для Аляски, і ясна річ, для територій з нормальним кліматом.

18 см – ширина стіни дерев’яно-каркасного будинку, яка зберігає те ж тепло, яке здатні забезпечити стіни дерев’яні товщиною 45 см і цегляні на 210 см!

1-2 доби пройде перш, ніж в каркасному будинку знизиться температура на 2-5 градусів при великому морозі на вулиці. Для порівняння: в кам’яному аналогічне зниження температурних показників відбудеться протягом декількох годин.

8-9 балів – землетруси такої сили каркасні будинки здатні витримувати.

70 % заміських будинків Європи і Північної Америки зведені за цією технологією. У Швеції та Шотландії відсоток каркасних малоповерхових будівель становить 80 %, а в Канаді – 95 %!

80 % населення розвинених країн живуть в таких будинках.

1 500 000 – кількість каркасних будинків, що зводяться щорічно в Америці.

10-15 % – настільки збільшується чисельність українських споруд, зведених за цією технологією.

1300 років – саме такий вік має найдавніша будівля із каркасною конструкцією з усіх відомих у наш час. Споруджено її з кедру і розташована вона в Японії.

1347 р. – рік будівництва однієї з найдавніших європейських каркасних споруд, що збереглись до наших днів. Розміщена воно в Німеччині (м. Кведлінбург).

2000 м – протяжність туристичного маршруту Deutsche Fachwerkstrase в Німеччині, який присвячений каркасній технології спорудження будівель.

Цифри – це факти, а факти – це елементи правдивої картини, яка після прочитання наведеної вище інформації, ймовірніше за все, сформувалася у вашій свідомості. Тож, якщо будівництво каркасних будинків «під ключ» зараз для вас актуальне, не відкладайте замовлення послуг у професіоналів – і незабаром зможете відсвяткувати новосілля!

Related Posts
Дом в с. Прилуцкое 1,5п