Етапи будівництва каркасного будинку: від задуму до заселення

Home / Статті / Етапи будівництва каркасного будинку: від задуму до заселення

Життя в новому власному будинку, наповненому комфортом і гармонією – мета, яка простіша, легша і менш затратна по часу, ніж може здатися на перший погляд. Від того моменту, як ви приймете рішення про будівництво, і до того, як зможете всією сім’єю відсвяткувати новосілля, пройдуть лічені місяці. Але, правда, тільки в тому випадку, якщо справу довірите професіоналам.

Як же виглядає зведення будинку і з яких процесів складається, давайте розберемося.

Етапи будівництва каркасного будинку: від початку і до кінця

  1. Робота з проектом. Може бути реалізована по-різному. По-перше, ви можете прийти до нас зі своєю ідеєю. По-друге, ми можемо запропонувати вам для розгляду базу типових проектів, яких в нашому розпорядженні чимало. По-третє, якщо знадобиться, є можливість здійснити індивідуальне проектування каркасного будинку.
  2. Вирішення організаційних питань. Щоб вирішити, що до чого, вам знадобиться зустрітися з представником компанії. Ми врахуємо всі ваші потреби та побажання. Допоможемо визначитися з домокомплектом, варіантом споруди, який підійде вам і за дизайном, і за функціоналом, і за бюджетом. Крім того, підрахуємо попередню вартість обраного проекту.
  3. Відвідування діючих будмайданчиків. Якщо захочете, зможемо разом відвідати будь-які з будівництв, що уже тривають. Так ви переконаєтеся, наскільки наші співробітники є знавцями своєї справи і яку якість робіт ми пропонуємо.
  4. Оцінка земельної ділянки. Зведення споруди на ділянці чимало залежить від індивідуальних особливостей території. Тому зовсім не зайвою буде грамотна оцінка земельної ділянки, зокрема геологічні вишукування і геодезичні роботи.
  5. Формування концепції. Мається на увазі ретельне опрацювання особливостей майбутнього каркасного будинку (якими будуть фундамент, фасад, покрівля, інженерні мережі та ін.) + складання технічного завдання для проекту.
  6. Прорахунок вартості. Коли згадані вище процеси виконані, вже можна прорахувати точну вартість будівництва.
  7. Підписання договору. Важливий етап – складання договору. У документі вказуються і підтверджуються двома сторонами такі моменти: графік здачі об’єкта, спосіб і період оплати, відповідальність сторін, якщо будь-яка з них не виконала умови договору, а також гарантії на будинок тощо.
  8. Реалізація проекту в кресленнях. Розробляється комплект креслень, без яких не обійтися на будмайданчику.
  9. Будівництво. Це, мабуть, найбільш трудомісткий етап. Починається з закладання фундаменту і закінчується внутрішньою обробкою приміщень (якщо вона була передбачена). Крім того, сюди входять роботи зі стінами, фасадом і покрівлею, монтаж дверей та вікон, обладнання водостоком, реалізація вентиляційної, каналізаційної та інших інженерних систем.
  10. Переїзд в новий будинок. Так, це вже не будівельний етап. Це початок нового періоду життя, який, сподіваємося, буде приносити вам якомога більше позитивних і мінімально негативних аспектів. Але саме цей пункт є метою, за досягненням якої до нас звертаються замовники з усієї України. Мабуть, найважливіший і найбільш бажаний момент.

Як бачите, етапи будівництва каркасного будинку нескладні, зрозумілі і, в цілому, їх небагато. Якщо стосовно якогось із пунктів буде потрібна додаткова інформація, ви зможете уточнити її у наших менеджерів, зателефонувавши за одним з контактних номерів.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання, а потім побудувати будинок вашої мрії! Звертайтеся!

Related Posts
Каркасный дом с. Озеро Фото2