Каркасні будинки «під ключ» недорого: ціни, перед якими не встояти

Home / Новини / Каркасні будинки «під ключ» недорого: ціни, перед якими не встояти

Хочете побудувати будинок і шукаєте для цього будівельників, які є справжніми професіоналами? Розглядаєте цікаві варіанти за доступною вартістю? Технології, проекти, матеріали – яким саме надаєте перевагу? Якщо каркасне будівництво – те, що вам підходить, ми готові приступити до роботи і порадувати вас не тільки високою якістю, оптимальними термінами виконання завдання, але й супер цінами на будь-які типи споруд з нашого прайсу! (Каркасні будинки)

У нас ви можете замовити будівництво каркасного будинку «під ключ» або каркас із зовнішнім оздобленням (без внутрішніх оздоблювальних робіт, розведення систем опалення та водопостачання). Ціна за 1 м.кв. – від 7900 грн (при виконанні всього комплексу робіт) і 4500 грн (за умови зведення каркасу).

На загальну вартість також впливають використовувані матеріали, розміри об’єкта, кількість поверхів і т.д. Вибрати проект і прорахувати його вартість ви можете разом з нашими фахівцями, зателефонувавши за одним із контактних номерів телефонів.

Замовляйте каркасні будинки «під ключ» недорого, їх спорудження в будь-якому куточку України у фахівців виробничо-будівельної компанії «Платформа» – не прогадаєте! Наше головне завдання при зведенні кожного об’єкта – щоб клієнт залишився задоволений усіма аспектами, і не інакше!

Related Posts
Каркасный дом с. Озеро Фото2