Про нас

Home / Про нас

«Платформа» та будівництво каркасних будинків в Україні

Ласкаво просимо на сайт компанії «Платформа», що спеціалізується на комплексному будівництві каркасних споруд. Приватні житлові будинки і котеджі, дачні та заміські будиночки, сауни і готелі, споруди господарського, складського, офісного призначення – із бажанням спорудити будь-що із цього звертайтеся до нас. Замовлення на будівництво перерахованих об’єктів приймаємо з усієї України!

Насамперед хочемо коротко відповісти на найпопулярніше запитання, з яким до нас від самого початку звертаються майбутні клієнти. Чому варто побудувати саме дерев’яний будинок і саме за каркасною технологією?

По-перше, це, так би мовити, в ногу з часом. Каркасне будівництво поєднало в собі усі технологічні новинки в плані спорудження фундаменту, стін, перекриттів, даху, інженерії тощо. По-друге, воно набагато економічніше і в плані зведення, і в плані експлуатації. По-третє, яскраво виражає себе екологічна складова: в роботу беруться тільки якісні матеріали природного походження, а методи будівництва – винятково безпечні на перспективу. Крім того, не остання перевага – варіативність: кількість різноманітних рішень зовнішнього та внутрішнього оздоблення дозволяє зробити будинок не тільки красивим, але й оригінальним.

Тобто будівництво каркасних будинків – це сучасне, економічно вигідне та екологічне рішення з можливістю створювати індивідуальні інтер’єри та екстер’єри на кожному об’єкті.

Без имени

5 «ЗА», або Чому вигідно замовити будівництво будинку у нас?

Коли вже прийняте рішення на користь каркасної технології, настає час пошуку виконавця. Буває, звичайно, і навпаки: спочатку замовник шукає надійну будівельну компанію, а вже опісля вибирає варіант споруди. Як би там не було, від того, хто береться за роботу, залежить успіх кінцевого результату.

Зараз вважаємо за потрібне аргументувати, чому вам варто замовити будинок в «Платформі»:

1. Величезний досвід співробітників, отриманий як в Україні, так і за кордоном. Працюючи в каркасно-будівельній сфері далеко не один рік, ми встигли спорудити багато гідних об’єктів у багатьох регіонах України: у Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернігівській, Київській та інших областях. Зарубіжний досвід полягає у трирічній роботі в американській компанії Marden Builders. Всі прийоми і рішення стосовно технології ґрунтуються на багаторічному досвіді американських, канадських та скандинавських шкіл.

2. Комплексний підхід і робота «під ключ». Суть цієї переваги полягає в тому, що від вас вимагається мінімум, а ми, в свою чергу, робимо максимум. Ви повідомляєте нам про бажання спорудити каркасний будинок і описуєте будинок своєї мрії – ми створюємо архітектурний проект, узгоджуємо його з вами, готуємо проектну документацію, закладаємо фундамент, зводимо стіни, виконуємо покрівельні роботи, утеплюємо, встановлюємо вікна та двері, прокладаємо інженерні мережі, здійснюємо внутрішні та зовнішні оздоблювальні процеси та ін., аж до введення будинку в експлуатацію.

3. Оперативність виконання робіт. Як саме каркасне будівництво – процес порівняно необ’ємний за часом, так і ми забезпечуємо максимальну стислість виконання робіт, наскільки це допустимо. Вам скоріше хочеться заселитися в новий будинок, а в нашому розпорядженні є всі необхідні знання, вміння, інструмент і матеріали, а головне – достатній штат працівників, щоб максимально скоротити час очікування і наблизити новосілля.

4. Високі стандарти і гарантія якості. Застосування каркасної технології вимагає ретельного дотримання всіх виробничих моментів, буквально аж до кожної дрібниці. Тому у нас працюють винятково професіонали своєї справи, всі роботи характеризуються високою якістю і відповідають міжнародним стандартам. Кожен етап будівництва строго контролюється, а зведена каркасна конструкція відповідає нормативним документам.

5. Доступна вартість. Сама технологія каркасного виробництва – це вже економія для замовника. Вартість такого будинку в рази менша, ніж, наприклад, цегляного при аналогічних масштабах будівництва. Крім того, наша компанія пропонує одні з найкращих в країні цін (якщо не найдоступніші) на всі види представлених в прайсі робіт.

Без имени

«Платформа» – це професійна, спрямована на бездоганний результат команда, яка допоможе вам перетворити в реальність мрію – власний будинок!

Якщо вас зацікавило будівництво каркасних будинків в Україні фахівцями компанії «Платформа»…

Якщо ви вже хочете замовити послугу каркасного зведення або якщо тільки вивчаєте питання про його доцільність…

У будь-якому випадку ми до ваших послуг! Телефонуйте, запитуйте все, що цікавить стосовно каркасних будинків, в цілому, і про їх будівництво фахівцями «Платформи», зокрема.

Робіть правильні висновки, споруджуйте добротні будинки, і нехай вам в цьому допомагають справжні професіонали!